Tisk
PDF
Čer
08

Tvorba www stránek

Navrhneme a vytvoříme pro Vás webové stránky profesionální kvality za rozumnou cenu.  U nás to není jen holá fráze. Používáme redakční systémy, která vám zaručí vysokou funkčnost a ovladatelnost za zlomek ceny oproti konkurenci. Používáme nejmodernější technologie a design, který vám společně se SEO optimalizací zaručí přední místa ve vyhledávačích a více zákazníků. Individuální přístup k zákazníkům, spokojenost a úspěch našich zákazníků to jsou naše priority.

Nenabízíme jen pouhý web, který v záplavě dalších prezentací nebude vidět! Záleží nám na vašem úspěchu.

Potřebujete jednoduché statické stránky, internetový obchod, katalog produktů či systém pro realitní kancelář? Obraťte se na nás.

Nabízíme tyto varianty tvorby webových aplikací:

  • Statické webové stránky- Jsou určeny především pro ty, co nepotřebují často aktualizovat obsah svých webových stránek, o aktualizaci se staráme my, pokud tedy neumíte základy HTML. Vzhled si můžete vybrat ze šablon nebo si jej nechat od nás navrhnout. Tato varianta je určena pro malé weby bez časté aktualizace.
  • Webové aplikace (internetové stránky, obchody, rezervační systémy atd.) s redakčním systémem - Určeny především pro ty, kteří potřebují mít své prezentace aktuální. Jednoduché přidávání obsahu (článků, vkládání zboží) zvládne každý kdo umí pracovat s kancelářským balíkem Office. Velký výběr vzhledu stránek za přijatelnou cenu.

Kontaktujte nás ještě dnes. Můžete využít například kontaktní formulář.

editorukazka

Jak může probíhat spolupráce?

Spolupráci můžeme rozfázovat do tří kroků a to:

  • Analýza cílů, potřeb klienta - Při prvním setkání vyslechneme vaše přání a vizi, získáme informace o oboru vaší činnosti. Vytvoříme plán s návrhem ceny a řešením projektu.
  • Tvorba www stránek - Průběžně vás informujeme o stavu projektu, posíláme reporty a screeny hotového.
  • Vytvoření strategie internetového marketingu a její efektivní provedení - Zajistíme vám přední místa ve vyhledávačích, navrhneme marketingovou strategii na internetu.

..záleží jen na vás, o které služby budete mít zájem.

Pro naše klienty kromě tvorby samotných webových stránek obstaráváme: