Blog

Tisk
PDF
Zář
14

Marketingové novinky

Zajímavé články ze světa internetového marketingu naleznete nově také na http://davidsedlacek.cz/.

Tisk
PDF
Srp
31

PPC a SEO Blansko?

Hledáte PPC nastavení, revizi, správu, SEO optimalizaci či poradenství v oblasti internetového marketingu v Blansku s vysokou přidanou hodnotou a se zaměřením na výkon (prodej výrobků a služeb)?

Kontaktuje nás, sejdeme se s vámi a navrhneme to nejlepší řešení.

Před započetím spolupráce na SEO optimalizaci a dalších marketingových aktivitách preferujeme osobní jednání pro maximální vyjasnění cílů.

Tisk
PDF
Bře
06

Seznam soutěžních serverů

Soutěže mohou být zajímavým marketingovým nástrojem vašich internetových stránek. Přivádí zajímavé množství nových návštěvníků, kteří se tak za malý peníz dozvědí o vaší firmě – pomáhá vytvořit brand vašeho produktu či webu. Kromě budování návštěvnosti mohou soutěže posloužit k získávání emailových adres pro emailing. Kvalita emailingu pro soutěžím nebude nikterak valná, vezmeme-li v potaz, že soutěžící mnohdy nemají o produkt zájem, chtějí jen vyhrát. Pokud při rozesílce nabídnete něco navíc – jako například kupon na slevu, dárek k objednávce, můžete uspět. A na jaké soutěžní servery tedy zaregistrovat vaši soutěž?

Tisk
PDF
Úno
22

Seznam originálních PR webů k registraci zdarma

Po uvedení Google Panda a nedávné penalizaci duplicitních PR webů je jasné, že Google řekl dost duplicitám. Pokud chcete využívat PR servery, nezbývá než začít registrovat originální texty. Ale kde sehnat kvalitní PR weby, když většina z nich jsou již pro Google bezcenné? Inspirovat se můžete uvnitř článku, kde uvádím kvalitnější zástupce PR webů.

Tisk
PDF
Lis
01

Google Analytics Individual Qualification

googleanalytics

Poslední úspěšně složená zkouška prokázala, že jsme nejen odborníci na PPC reklamu, ale umíme pracovat s profesionálním nástrojem měření návštěvnosti Google Analytics. Zkouška obsahovala 70 otázek v americké angličtině.

Tisk
PDF
Říj
14

Google Adwords Qualified Individual

googleadwords

S reklamou ve vyhledávačích to myslíme vážně, proto se také pravidelně školíme, tak abychom mohli nabídnout co nejlepší služby. Od společnosti Google jsme nově získali prestižní certifikát potvrzující, že reklamu v systému Google AdWords provedeme na vysoké úrovni.

Tisk
PDF
Led
27

Na čem pracujeme?

googlechallange

Kromě vytváření www stránek a internetových obchodů, optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a navrhování vhodné marketingové strategie na internetu se účastníme různých akcí. Na začátku tohoto roku nás kupříkladu čeká Online Marketing Challenge, kterou pořádá společnost Google. Na našem blogu se můžete těšit na čerstvé informace z klání o nejlepší PPC kampan.

Tisk
PDF
Led
27

A jsme tu v novém

nový web

Jistě jste si všimli, že web prodělal nejen kosmetické změny. Kromě nového kabátu, který více reflektuje moderní webdesign naleznete na webu nové uspořádání, které je více přehledné a nové funkce.

Tisk
PDF
Led
20

Informační služby Google pro firmy

Prohlídněte si přednášku na téma informační služby Google pro firmy vyzdvyhující možnost cloudu a řešení, jež nabízí Google.

Tisk
PDF
Led
02

Systémy internetových obchodů

Každý aktivní uživatel internetu se jistě někdy setkal s e-comerce a to pravděpodobně v podobě firemní prezentace či právě internetových obchodů. Každá dobrá prodávající firma se totiž setkává s nutností, zvláště v dnešní době digitalizace, mít svůj internetový obchod. Ten je totiž velice účinnou formou zviditelnění a zvyšuje celkový obrat firmy. Stejně jako u internetových stránek existují kvalitní a nekvalitní internetové obchody. Kvalitu z velké části ovlivňuje právě volba systému internetového obchodu.